Medewerkers

Rik van Weering
Praktijkhouder
rik@praktijkvanweering.nl

Fysiotherapeut sinds 2000
Manueel therapeut sinds 2008

Specialisaties:

  • Lid Schoudernet Noord
  • Lid Rugnetwerk Noord
  • Schouderklachten: NSA / Stenvers
  • Medical Taping
  • Dry needling

BIG: 69052664704

Rita van Weering
Fysiotherapeute
rita@praktijkvanweering.nl

Fysiotherapeute sinds 1974

Specialisaties:

  • Bekkenklachten tijdens en na de zwangerschap (methode Cecile Röst)

BIG: 39034633804

Praktijk van Weering

ECHTE MENSEN, ECHTE FYSIOTHERAPIE
Marjolein Dollekamp
Fysiotherapeute
marjolein@praktijkvanweering.nl

Bewegingswetenschapper sinds 2002
Fysiotherapeute sinds 2005

Specialisaties:

  • Schouderklachten: NSA / Stenvers
  • Bekkenklachten tijdens en na de zwangerschap (methode Cecile Röst), stuitklachten, diastase.
  • Revalidatie na knie- of heupprothese 
  • Mulligan therapie
  • Triggerpoint therapie
  • FLOOR®-Fysio in opleiding

BIG: 49063514104

Rosanne Ottevanger
Fysiotherapeute
rosanne@praktijkvanweering.nl

Fysiotherapeute sinds 2013

Specialisaties:

  • Knie revalidatie
  • Medical taping
  • Mulligan therapie
  • Otago valpreventie trainer / ouderenzorg
  • COPD
  • Lid Rugnetwerk Noord

BIG: 69917390504

Praktijk van Weering

Persoonlijke aandacht maakt Van Weering de juiste fysiotherapeut voor u.
Edwin Winter
Fysiotherapeut
edwin@praktijkvanweering.nl

Fysiotherapeut sinds 2015

Specialisaties:

  • Mulligan therapie
  • Otago valpreventie trainer / ouderenzorg
  • COPD
  • Fysiotherapie aan huis

BIG: 89919647704

Eva Reinders
Fysiotherapeute
eva@praktijkvanweering.nl

Fysiotherapeute sinds 2016

Specialisaties:

  • Mulligan therapie
  • Dry needling
  • Medical taping

BIG: 89921295904

Nick Zomer
Algemeen fysiotherapeut
nick@praktijkvanweering.nl

BIG: 29928459804